Prihlasovanie

Zvoľte si kurz, vyplňte a odošlite prihlášku. Používajte diakritiku a vyplňte prosím všetky údaje. Sú potrebné pre vedenie evidencie o absolventoch kurzov a vystavenie certifikátov. Nezabudnite uviesť aktuálny emailový a telefonický kontakt. Komunikujeme väčšinou prostredníctvom emailu.

Na základe vyplnenej a odoslanej prihlášky Vám budeme rezervovať miesto na vzdelávacej akcii (školenie, workshop). Ak si želáte vystaviť faktúru, napíšte nám do poznámky fakturačné údaje.

Na základe pozvánky, ktorú posielame cca 3 týždne pred začatím kurzu, uhraďte účastnícky poplatok na daný účet. Variabilný symbol je číslo školenia (napr. 0216, 0416…) Do poznámky pripíšte Vaše meno, pre identifikáciu úhrady.

Rezervovaný kurz je možné zrušiť najneskôr 21 dní pred začiatkom konania kurzu. V opačnom prípade vám poslaná prihláška zabezpečuje rezerváciu miesta na kurze. Na základe toho si z organizačných dôvodov, v prípade že sa nedostavíte,  vyhradzujeme právo účtovať storno poplatok vo výške 50% z ceny kurzu.

V prípade, že už je kurz obsadený a máte vážny záujem sa ho zúčastniť, napíšte nám, aby sme Vás mohli kontaktovať, ak sa uvoľní miesto.

Pokiaľ by ste mali nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať tu: kontaktný formulár

Organizačné pokyny