Inovatívne poradenské centrum v oblasti športu a fitnes

Váš partner v labyrinte pohybu

Sme tím s poradenskými službami v oblasti športu. Telo človeka vnímame ako komplexný a individuálny systém, ktorého analýzou stavu sa treba zaoberať ešte pred samotným cvičením/tréningovou záťažou. Samostatnú diagnostiku pohybu klienta a tzv. biomechanické a neurofyziologické princípy jeho tela je teda nutné poznať. Cieľom je zvyšovať Vašu kondíciu, mobilitu, predchádzať zraneniam a bezpečne Vás previesť množstvom výborných telesných cvičení, smerom k radosti z pohybu. Nielen zdravie a krása tela je naším poslaním, ale najmä jeho funkčnosť. V práci využívame osvedčené i inovatívne (moderné) tréningvé princípy cielené na propriocepciu (zlepšenie rovnováhy, svalového korzetu, tzv. core), poznatky a trendy v oblasti tréningu, regenerácie či výživy. Ukážeme Vám cestu nielen vo svete sily, ale aj zdravia. Zameriavame sa na správne a zdravé prevedenie silového pohybu, tzv. fyziofitness tréning. Okrem práce s vlastnou hmotnosťou, či činkami a posilňovacími strojmi, v trénigu využívame aj balančné pomôcky ako BOSU pologule, závesný systém TRX, či silové pomôcky - kettlebely, gumové expandre.

Aj v Novom roku 2024 Vám ponúkame širokú paletu kurzov, či už prezenčných alebo dištančných - online kurzy, školení a seminárov z oblasti fitness, športu a zdravej výživy. Poskytujeme pracovné príležitosti i vzdelávanie pre našich uchádzačov i Ukrajinských odídencov ako podporu v nezamestnanosti, či zvýšenú kvalifikáciu v oblastiach ako osobný tréner vo fitness a výživový poradca. V spolupráci s ÚP ponúkame získanie tzv. rekvalifikácie, ktorá je súčasťou národného projektu "Nestrať prácu, vzdelávaj sa." 

 
Individuálne tréningy

Naše individuálne tréningy prebiehajú v mestách: Bratislava - 2 tréningové miesta, Nitra - 2 tréningové miesta, Košice, Banská Bystrica, Zvolen a Sereď. Tréningy Vám zostavíme na mieru tak, aby záťaž zodpovedala Vašej kondícii a zdravotnému stavu a tréningy pomohli k splneniu Vašich cieľov – či už chcete zvýšiť svoju silu, výdrž, skontrolovať správne prevedenie cvikov alebo potrebujete kompenzovať jednostrannú záťaž, či len mať zdravé a krásne telo. Počas tréningu sa naučíte realizovať cviky a pohyb tak, aby boli rešpektované biomechanické a neurofyziologické princípy Vášho tela. Touto optimalizáciou pohybu nielen významne znížite pravdepodobnosť zranenia, ale dosiahnete i maximálnu silu a rozsahu pohybu v športe, ktorému sa venujete.

 

Odporúčame Vám teda:

  • konzultovať so špecialistom a diagnostikovať Váš pohybový systém
  • na základe podkladov z diagnostiky vzniká presný cvičebný program, ktorým Vám naši tréneri a lektori podávajú čo najpresnejšiu informáciu pre Vaše cvičenie. Naši lektori primárne čerpajú z erudície vlastnej praxe, ale kombinácie cvičenia vždy navrhujú na základe Vašej individuálnej somatotypológie
  • nepretržité vzdelávanie z oblasti telovýchovy, biomechaniky, kineziológie, biochémie je dennou samozrejmosťou, rovnako tak štúdium nových výskumných prác z biomedicínskych databáz a knižníc

 

Naše kurzy môžete navštíviť v nasledujúcich mestách a fitness centrách:

1. BRATISLAVA - Športové centrum FanatiX, Dunajská 23, 811 08, 2. NITRA - Fitness KeloGym, Hattalova 19, 949 01, 3. NITRA - FITSEN, Dolnočermánska 105, 949 11, 4. KOŠICE - 3Ple centrum, Moldavská cesta 32, 5. BANSKÁ BYSTRICAŠtúdio 3FIT, Dlhá 10, 974 05, 6. BANSKÁ BYSTRICA - RelaxGym, Internátna 7108, 040 11, 7. SEREĎ - Fitxko, M.R. Štefánika 1151, 8. LUČENEC - Olymp Pro Fitness, Doktora Herza 22, 9. ZVOLEN - RATES ARENA, Neresnická cesta 1074/13, 960 01 Zvolen-Pod Dráhy.

 

Obrázok pod nadpisom: